Reference

Digitalizace dokumentů

Pro nemocnici Na Homolce jsme provedli digalizaci více než 200 milionů dokumentů. Jednalo se o digitalizaci zdravotních karet pacientů. Součástí digitalizace byla kompletní příprava dokumentů ke skenování.

Výstupní kontrola

Provádíme výstupní kontrolu, popř. jakostní rozlišení u materiálově náročných drobných obrobků, výkovků či výlisků. Měříme běžnými měřidly či speciálními kalibry (dle dohody či zadání), případně kontrolujeme pod osvětlenou lupou či průmyslovým mikroskopem. Jedním z našich klientů byla i firma Stueken s.r.o..

Výroba komponent elektromotorků

Ve spolupráci s firmou Model Motors s.r.o., vyrábíme komponenty modelářských elektromotorků. Konkrétně lepíme magnety do rotorů, sestavujeme kostřičky pro navíjení statorů, které následně dle specifikace navineme a stabilizujeme.

Portál pardubice.cz

Zpravodajský portál Pardubice.cz je informační tabulí Pardubic. Zajišťujeme kompletní správu obsahu webu. Můžete zde čerpat informace nejen o kulturních akcích a novinkách ve městě, ale i zhlédnout denní menu pardubických restaurací či vyhledat potřebnou firmu.

Eshop necoprovas.cz

Provozujeme e-shop Neco pro vás.cz na kterém si můžete objednat ručně šité výrobky a využít náhradního plnění. Výrobky jsou prací zdravotně handicapovaných. Použité materiály jsou výhradně české výroby a každý z výrobků je originál. Vybírat můžete od polštářků přes dekorace až po dětské hračky.